הישגים חסרי תקדים לטניסאי המועדון בחופשת פורים!!!

אנו גאים בכל הטניסאים שלנו שהביאו המון כבוד למועדון ולעיר כפר סבא על הישגיהם באליפות הארץ שנערכה בימים אלו ברחבי הארץ…

ברכות לרועי צרפתי שחקנו המצטיין של המאמן הנפלא גיא שרון על זכייתו במקום הרביעי בתחרות הארצית לגילאי 12 שנערכה ברעננה.

ברכות לתומר קלומל, שחקן נוסף של המאמן גיא שרון שזכה במקום השני בתחרות הארצית לגילאי 12 שהתקיימה ברעננה, כל הכבוד!!!

ברכות לאוריין שרבט שחקנית המועדון חניכה של המאמן הנפלא תום פלג על זכייתה במקום הרביעי בתחרות הארצית לגילאי 12 דרג ב' ברעננה, כל הכבוד.

ברכות לשביט קמחי שחקנית האגודה וחניכה של המאמן הנפלא יורם גינת על זכייתה בתחרות הארצית לגילאי 14 דרג א' שנערכה ברעננה, כל הכבוד!

ברכות לדניאל גולדנברג שחקנו של המאמן הנפלא יורם גינת על זכייתו במקום הרביעי בתחרות בארצית לגילאי 14 דרג ב' שנערכה בכפר סבא, כל הכבוד!

ברכות לשחקן האגודה רועי גינת חניכו של המאמן הנפלא יורם גינת על זכייתו במקום השני בתחרות הארצית לגילאי 16 דרג א' שנערכה בכפר סבא, כל הכבוד!

ברכות לשחקן העמותה ניר סולן חניכו של המאמן הנפלא יורם גינת על זכייתו במקום השני בתחרות הארצית לגילאי 16 דרג ב' שנערכה בכפר סבא, כל הכבוד!

ברכות לשחקן העמותה אדוארדו כהן חניכו של המאמן הנפלא יורם גינת על זכייתו במקום הרביעי בתחרות הארצית לגילאי 16 דרג ב' שנערכה בכפר סבא, כל הכבוד!

אנו מועדון הטניס קאנטרי קלאב כפר סבא גאה בכל השחקנים וצוות המאמנים המעולה של קאנטרי קלאב כפר סבא שמוליך בגאון את העיר כפר סבא ואת האגודה להישגים חסרי תקדים בכל המדינה. גאים בכם ומחזיקים לכם אצבעות להמשך!!!