ללמוד טניס מהמקצוענים!

עם 25 שנות ניסיון, למעלה מ-450 ילדים פעילים מגילאי 5-18, וכמאה שחקני ליגה מבוגרים, מועדון הטניס "קאנטרי קלאב כפ"ס" מציע גם לך להצטרף למשפחה גדולה של אוהבי טניס, הנהנים ממאמנים מקצוענים ואכפתיים ואווירה המשלבת תחרותיות וכיף.

מייסד המועדון, אושרי הירש, לשעבר אחראי טיפוח צעירים באיגוד הטניס הישראלי, בוגר השתלמויות המאמנים של האיגוד, ומאמן בכיר בוגר ווינגייט, מזמין אותך להגיע לפגישת היכרות ללא עלות ולהתאים עבורך ועבור ילדיך את המסגרת המתאימה ביותר.

לימודי טניס למקצוענים

הצטרפות למחלקת נוער תחרותית מצליחה המתאמנת ומתחרה בארץ ובחו"ל. מתאמנים חמש-שבע פעמים בשבוע בשילוב שחקנים חברים בנבחרת ישראל לגילאי ילדים ונוער בגילם, בנים ובנות. בליווי אימון מנטלי לתפקוד במצבי תחרות ולחץ ומאמני כושר מקצועיים בתחום.

לימודי טניס לתחרותיים

חניכי השנה השלישית ומעלה משתלבים בתחרויות טניס מקומיות לאורך השנה, ומתאמנים בחלוקה לגילאים ורמות שלוש-ארבע פעמים בשבוע בשילוב אימוני כושר ספציפיים לענף ע"י מאמני הכושר המקצועיים של האגודה.

לימודי טניס למתקדמים

לימודי טניס משנה שנייה ומעלה, שיפור מיומנות אישית, טקטיקות משחק ועוד, בשילוב תחרויות עפ"י גיל ורמה בלימוד של פעמיים-שלוש בשבוע שעה כל שיעור.

לימודי טניס למתחילים

הצעד הראשון לעולם הטניס, לימודי בסיס עם שחקנים ברמה התחלתית, עבודה על יסודות בליווי מדריכים מומחים. פעמיים בשבוע 45 דק' כל שיעור.

המועדון כולל 10 מגרשים, מועדון ילדים בליווי מחשוב וטלוויזיות, חדר כושר מהמשוכללים בישראל, בריכה חיצונית + בריכה מקורה וליווי של אימונים מנטלים עם המאמנת גילת עמר .

לפרטים ותיאום שיעור ניסיון חינם לחצו על הכפתור

לתיאום פגישת היכרות

מלאו פרטים ונחזור אליכם

מחנה מתגלגלים